Frankowicze przygotujcie się do kupna franka (chfpln up) [2016-03-16]

Frank szwajcarski w relacji do polskiego złotego (CHFPLN) zbliżył się do bardzo ważnej strefy wsparcia wynikającej z zagęszczenia zniesień cenowo-czasowych Fibonacciego, poprzednich akcji cenowych, formacji harmonicznej Gartley oraz dolnego ograniczenia tygodniowej chmury Ichimoku Kinko Hyo. Wyprzedane oscylatory podnoszą rangę wspomnianego obszaru.

Frankowicze przygotujcie się do kupna franka (chfpln up) [2016-03-16]Nie wiem, co ma się wydarzyć pod koniec miesiąca, ale ważne zniesienia czasowe wypadają na przełomie marca oraz kwietnia i w tym okresie radzę obserwować kurs franka szwajcarskiego szczególnie w obszarze zaznaczonej na rysunku „poduszki bezpieczeństwa” (żółty owal).

A jako, że wpis dedykuję znajomym frankowiczom to bardziej „po ludzku”: jeśli w okolicach końca marca kurs CHFPLN zdecydowanie przebije wartość 3,87 to się cieszcie, w innym przypadku przez długi czas może nie być obecnych poziomów cenowych, a poprzednia szczytowa wartość kursu franka wcale nie musi nią pozostać…

Luzik, to tylko jeden z wariantów 😉

3 thoughts on “Frankowicze przygotujcie się do kupna franka (chfpln up) [2016-03-16]

  1. Tylko te wykresy mało czytelne – pomyśl o lepszej jakości 😉

  2. Dzięki za ten artykuł. Bardzo prosto potrafisz rozjaśnić laikom zawiłe sprawy i to jest bardzo pomocne.

Comments are closed.