Sygnał kupna dla Baxter International [2014-09-26]

Kurs akcji Baxter International zakończył tydzień wygenerowaniem średnioterminowego sygnału kupna o dobrych prognozach jeśli chodzi o potencjalny zysk i stosunek zysku do straty.

Na wykresie tygodniowym powstał pinbar na linii Kijun-sen przy wzrostowym charakterze przyszłościowej chmury Ichimoku Kinko Hyo i to tuż nad wzrostową linią trendu.

Na wykresie dziennym widać odreagowanie ceny w mocnym klastrze zniesień cenowych Fibonacciego (wewnętrze: 38,2% i 50%, zewnętrzne=161,8%, projekcja=100%) w okolicy poprzednich dołków. Dzienne DTosc dało sygnał kupna a tygodniowe jest wyprzedane. Obszar potencjalnej 4 fali wg Torii Fal Eliiotta.

Sygnał kupna dla Baxter International [2014-09-26]Przykładowe parametry transakcji: kupno po wybiciu dzisiejszego maksimum (lub jeśli ktoś może inwestować w trakcie sesji to po ewentualnej korekcie by nabyć z niższego pułapu), SL pod wczorajszym minimum (lub asekuracyjnie pod linią trendu), TP ponad ostatnimi szczytami (~80 lub przesuwać w miarę rozwoju sytuacji).