Kupujemy kawę? [2016-03-11]

W piątek kurs kawy (coffee) nieźle poszybował do góry, kończąc dzień (i tydzień) na ważnym skupisku oporowym: EMA200 (z którą nie mógł sobie poradzić od kilkunastu miesięcy) i rejon poprzednich akcji cenowych. Pokonanie tych oprów będzie sygnałem kupna.

Kupujemy kawę? [2016-03-11]Jeśli faktycznie dojdzie to dalszej podbitki kursu to następny rejon oporowy (nadający się na pierwszy logiczny Take Profit) wynika z kolejnych akcji cenowych oraz zasięgu z wybicia z trójkąta. Duża szansa realizacji, ale średni stosunek zysku do ryzyka. Jeśli ktoś pragnie polepszyć współczynniki to może poczekać na ewentualną korektę (np. do wybitego górnego ograniczenia trojkąta) i tam nabyć kawę (pamiętając o jej nietypowych godzinach handlu). Logiczny Stop Loss pod dolnym ograniczeniem trójkąta lub dla zabiezpieczalskich pod czwartkowym dołkiem.

Komentowanie jest zakończone.

Więcej w Analizy, Surowce
oRGR na WIG20 [2016-03-03]

W dniu dzisiejszym WIG20 zakończył tworzenie potencjalnej formacji Odwróconej Głowy z Ramionami (oRGR). Zamknięcie kolejnej dniówki ponad dzisiejszym maksimum będzie...

Zamknij