Miedź przyczajona do odbicia [2016-02-22]

Od początku 2016 roku miedź (copper) porusza się w formie potencjalnego trójkąta. Biorąc pod uwagę coraz większe zapędy wzrostowe (m. in. dywergencje na oscylatorach czy wzrostowe ułożenie linii Ichimoku Kinko Hyo) jest duża szansa na wybicie górą.

Miedź przyczajona do odbicia [2016-02-22]Jeśli wspomniane wybicie nastąpiłoby to tym samym pokonane zostałyby poprzednie lokalne szczyty i  zostałaby wybita dzienna chmura Ichimoku, a to byłyby kolejne, do tego mocne,  sygnały zakupowe.

W wariancie takim kolejna ważna bitwa mogłaby się rozegrać w rejonie teoretycznego zasięgu wybicia z trójkąta, wspartego węzłem DiNapolego i poprzednimi akcjami cenowymi.

7 thoughts on “Miedź przyczajona do odbicia [2016-02-22]

 1. No ja po analizie wykresu ropy nieźle zyskuję na KGHM od 2 tygodni.

  1. Witam.
   Kiedy można spodziewać się recenzji szkolenia na którym jak mniemam byłeś w minionym tygodniu.

   1. Jeśli to było do mnie, to przepraszam, ale ja nie byłem nigdy na żadnym szkoleniu związanym z inwestowaniem…

 2. Witam.
  Było to do krs. Na jednym z blogów osoba go prowadząca dziękując adeptom za możliwość podzielenia sie wiedzą stwierdza ze maiła przyjemność gościć na szkoleniu tradera ktory okazał sie być najlepszym polakiem w jakims tam konkursie światowym czy cuś takiego. Później na tym blogu przeglądając starsze posty widze ze to własnie właściciel tego bloga to ta osoba.Wspominałeś z resztą krs ze pewnie kiedyś do niego pójdziesz na to szkolenie. No to pytam zatem jak ci sie podobali szpiedzy, dywersanci, i żołnierze kradnący marchewki z ogródka ?

  1. Hej 🙂 Opinię mam analogiczną do poprzedniego szkolenia. Osobiście stosuję kombinację różnych technik, wspomnianą także, może w ciut innej formie, ale podobnie. Po prostu lubię poznawać punkty widzenia innych i stąd szkolenia. Jak kiedyś znajdę czas to postaram się coś więcej skrobnąć, Jak wspomniałem wcześniej, w międzyczasie było sporo innych szkoleń i przydałoby się i o nich wspomnieć 😉

Comments are closed.