Setup z potencjałem 7:1 na USDCAD [2015-06-23]

Para USDCAD dała dzisiaj sygnał sprzedaży z potencjałem 7:1 jeśli chodzi o potencjalny stosunek zysku do straty. Wchodzić w to? Matematyka sugeruje, że warto…

Setup z potencjałem 7:1 na USDCAD [2015-06-23]Dzisiejsza dniówka to pinbar na połowie obu ostatnich swingów spadkowych, a także na górnym ograniczeniu dziennej chmury Ichimoku Kinko Hyo.

Negacja dzisiejszego setupu dla pary USDCAD to zamknięcie dniówki powyżej dzisiejszego maksimum… o ile tam nie powstanie kolejna formacja prospadkowa, gdyż wyżej jest bardzo ważny fibogeometrycznie poziom 61,8% dla ostatniego swingu spadkowego z poprzednimi akcjami cenowymi na czele.

Jako pierwotny scenariusz zakładam jednak spadki (choćby i z wymienoną podbitką). Pierwszy przystanek mógłby być w rejonie ostatniego dołka z 18 czerwca, ale docelowa walka powinna rozegrać się w okolicach majowego dołka, gdzie wypada zniesienie 161,8% dla bieżącego ruchu.

Niem am pojęcia czy wskazany setup wypali, ale matematyka… ponoć jakąś tajemniczą moc ma 😉

One thought on “Setup z potencjałem 7:1 na USDCAD [2015-06-23]

  1. Hi, I do think this is a great web site. I stumbledupon it 😉 I will return yet again since i have saved as a favorite it.
    Money and freedom is the greatest way to change, may you be rich
    and continue to guide other people.

Comments are closed.