WIG20 blisko zawrócenia? [2017-01-26]

Wszyscy wszędzie widzą wzrosty a czy ktokolwiek zauważył, że indeks WIG20 znajduje się blisko arcyważnego oporu? To tam (okolice 2140, dane dla CFD) może rozegrać się decydująca na najbliższe tygodnie walka.

Wskazany rejon wynika z połowy ruchu spadkowego od stycznia 2013 roku do stycznia 2016 roku, potencjalnego zasięgu wybicia z trójkąta oraz utrzymania zasady overbalance dla wskazanego 3-letniego swingu.

Dodatkowymi oporami są poprzednie akcje cenowe, zniesienie 261,8% ostatniej podfali korekcyjnej oraz bliskość równego poziomu (2150).

WIG20 blisko zawrócenia?Walka byków z niedźwiedziami w toku. Już niedługo okażę się kto zwycięży tę bitwę. Geometrycznie większą szansę mają miśki…

3 Komentarze.

  1. Czemu akurat miałby zawracać? Cala GPW jak i sam wig20 ma sporo do nadrobienia. Biorąc pod uwagę tylko nasze fundamenty i aktualną AT osobiscie wypatruje dalszych wzrostów zgodnie z kanałem trendu o ktorym piszę w ostatnim moim wpisie na blogu pt. „Ponad 13% zysku w jeden dzień – Energetyka, PGE, Action i WIG20”

    • A dlaczego miałby ciągle rosnąć? 🙂 Nikt nie wie co będzie i przedstawiamy swoje punkty widzenia. Wskazałem tylko techniczny opór, a co będzie to się okaże.

    • weebart wybacz…fundamenty??? toż nikłe szanse na wzrosty…